DOWN THE RABBIT HOLE

…vznikla v roce 2011 svobodně a nadšeně z touhy zlepšovat svět. Funguje jako značka, pod kterou vzkvétá užitečná podpora firem a lidí, kteří chtějí něčeho dosáhnout, něco překonat, najít vlastní cestu k cíli…

Poslání DOWN THE RABBIT HOLE je definováno naší vizí, misí a hodnotami.

NAŠE VIZE 

HODNOTNĚJŠÍ ŽIVOT!

NAŠE MISE

POMÁHÁME VÁM UVĚDOMIT SI A NAPLNO VYUŽÍT VAŠI HODNOTU. 

NAŠE HODNOTY

V hodnotách, které vyznáváme, je formulována podstata DOWN THE RABBIT HOLE. Řídí se jimi naše jednání a chování. Uplatňujeme je mezi sebou, ve vztazích s klienty i vůči širšímu společenství.

UŽITEČNOST & SMYSL

Uvědomujeme si, že každý člověk je jedinečný, stejně tak prostředí firmy. Snažíme se při všem, co děláme, zohlednit vaše potřeby a přání – vše, co společně s vámi vytváříme, jsou  VAŠE jedinečná řešení. Užitečnost a smysl PRO VÁS jsou podstata naší práce.

ETIKA, DŮVĚRA, PARTNERSTVÍ

Často společně řešíme velmi citlivé věci. Otevřené zpětné vazby, transparentní komunikace ruku v ruce s respektem a důvěrou jsou součástí naší práce. Toto jsou hodnoty, v kterých neděláme kompromisy, hodnoty, v kterých se na nás můžete spolehnout.

SVOBODA & INSPIRACE

Součástí naší práce je neustálé nastavování rozličných zorných úhlů pohledu a podněcování k „jinému, novému“ způsobu přemýšlení. Někdy se stává, že jsou lidé natolik pohlceni aktuálním prostředím, v kterém se nacházejí, že tuto schopnost ztrácejí. V tuto chvíli hraje významnou roli právě naše svoboda  a neznalost vašeho prostředí, která pomáhá produkovat nová, odvážná, inspirativní řešení.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *