REFERENCE

Příklady nasazení nástrojů systemiky v praxi najdete v sekci příklady zakázek.

Z realizovaných projektů vybíráme:

 Panflex   ferratt international
 filip media     Summit Media                             DHL
 Baby Office  Ateliér Pexeso    Black Ox
 
RC Petrklíč  Práce ženy Práce nad 50

Osobní reference klientů:

Petra Janíčková, zakladatelka portálů www.pracezeny.cz a www.pracenad50.cz

„Když jsme na jaře spouštěli projekt INICIO 50, vůbec jsme neváhali oslovit paní Jarku Švarcbachovou a Barboru Taušovou ze společnosti DOWN THE RABBIT HOLE. Jsou to velice šikovné koučky, které v malé skupině lidí uvažujících o podnikání, lidí s podobnými vnitřními otázkami,  za pomoci systemického koučování pomohly najít účastníkům projektu jejich vlastní řešení a inspiraci. Pomohly jim nalézt cestu ke svému RESTARTU metodikou, která povzbuzuje kreativitu a nastavuje různé úhly pohledu.
Velkou výhodou bylo, že dámy koučovaly zcela zdarma a tím velice pomohly celému projektu a především přihlášeným účastníkům.
Moc jim tímto děkujeme za inspiraci a nový pohled na svou situaci, plnou hlavu nových úvah, myšlenek a nápadů, které nám pomohly najít směr, jakým se vydat nebo jak se rozhodnout.“
                                                                                                                                                                                                                                          

Karin Pospíšilová, výkonná ředitelka občanského sdružení Lékořice

„Jarka Švarcbachová je osoba energická, odhodlaná a odvážná. Příkladně však se svojí energií zachází a tím dává svému působení přidanou hodnotu. Kromě toho, že profesionálně a řemeslně skvěle vede tým a diskusi, dává příležitost k inspiraci. Po každé spolupráci s ní jsme konstatovali hmatatelné výsledky dosažené navíc v příjemné, tvořivě nabité atmosféře.“

Kateřina Fischerová, Team Leader, Siemens

„Jarko a Báro, díky našim společným setkáváním při koučinku se celkem dost v mém myšlení a potažmo náhledu na život změnilo a já si uvědomila spoustu souvislostí. Díky vám jsem se zase našla.“

Martina Krutská, terapeut, Centrum podpůrné péče FTN Krč, Praha

„Jarka citlivě nechává všem prostor k vyjádření, při diskusi zůstává bdělá, nezaujatá, asertivní a věrná původnímu záměru (dobrat se stanoveného cíle), respektuje, že se cestou mohou objevit cíle nové, dílčí nebo skryté. Vytváří prostor pro otevřenost, neztratí se v diskusi, dokáže opustit původní téma a dát prostor novým myšlenkám, nové směry v diskusi umí uchopit za správný konec. Výstupy umí formulovat krátce a výstižně.“

Jozef Gaal, Advanced TSC Praque Manager, Schneider Electric

„Jarka mi od nasho prveho stretnutia v strede cervna 2012 otvorila novy pohald na pracu, ktorou zijem. Hned zkraja priznavam, ze nieje lahke a miestami ani prijemne nechat sa viest exkurzami do svojich nedokonalosti, ale vo finale je to oslobodzujuce.
V aktualnom bode, dnes, este niesme na konci nasej spolocnej prace. Ale je vcelku vtipne, ze od povodneho zadania, urceneho mojim nadriadenym, sa pekne odstredivym sposobom dostavame spat k podstate jeho splnenia. Metodou otazka – premyslanie – odpoved hladame tu spravnu oblast ,na ktoru sa mame zamerat.
Jarka je vyborna vo vedeni rozhovorov a hladani tych spravnych otazok, ktore mi pomahaju najst definovnanie mojich potrieb. Nase stretnutia su efektivnym vyuzitim casu, koncept stretnuti je jasny a ma dynamiku – to velmi ocenujem. Nepodsuva svoje vlastne nazory, prekvapuje ma ako je mozne s minimalnym ovplyvnovanim iba pomocou otazok dokazat vyhladat a definovat problemy take akymi same su dane mojim prostredim a osobnostou.
Rozhodne ma nasa spolupraca posuva k slobode pozerat sa na seba ako pracujem, preco tak pracujem a premyslaniu ako chcem mat svoj pracovny priestor zorganizovany.
Cenim si to.“

Reference od účastníků skupiny RESTART v rámci projektu INICIO50: http://inicioprozeny.cz/reference/